Reklama

"Jutro cię zarżnę bydlaku". Ktoś grozi prezydentowi Przemyśla!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Przemyśl

"Jutro cię zarżnę bydlaku". Ktoś grozi prezydentowi Przemyśla! - Zdjęcie główne

Wojciech Bakun | foto UM Przemyśl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Wojciech Bakun otrzymał pogróżki na urzędowy adres e-mail. Włodarz Przemyśla nie ma zamiaru bagatelizować tej sytuacji i przekazał sprawę policji.

Prezydent Przemyśla - Wojciech Bakun na swoim Facebooku opublikował mail, który otrzymał w sobotę, 7 sierpnia. "Miarka się przebrała Wojciechu Bakunie, jutro Cię zarżnę bydlaku. Zniszczę Cię za to co zrobiłeś swoim mieszkańcom (w tym mi i mojej rodzinie). Szykuj się na koniec" - czytamy.

- Podobne maile otrzymali w ostatnim czasie burmistrzowie i prezydenci kilkunastu miast. Sprawa oczywiście została zgłoszona na Policję. Mam nadzieję, że „żartownisia” uda się złapać i udowodnić, że sieć nie zawsze jest anonimowa, a za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność. Adres IP wskazuje Przemyśl i okolice, więc daleko szukać nie trzeba.

- wskazuje Wojciech Bakun.

 

Sprawa została oczywiście przekazana policji, która już szuka tego "odważnego", który wysłał taką wiadomość.

Rok temu pogróżki otrzymał między innymi włodarz Stalowej Woli - Lucjusz Nadbereżny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy