Reklama

Gwałciciel przed sądem!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Gwałciciel przed sądem! - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Sąd skazał 55-letniego mieszkańca gminy Raniżów za gwałt. Mężczyzna od wyroku się odwołał i sprawa ponownie trafiła na wokandę. Jaką decyzję podjął sąd apelacyjny?

Przypomnijmy. Do tego zdarzenia doszło w październiku 2019 roku w jednej z miejscowości na terenie gminy Raniżów. Joanna Kwiatkowska-Brandys, szefowa Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej, poinformowała, że pokrzywdzona sama przyszła do miejsca zamieszkania oskarżonego, prosząc go o nocleg.

- Przed zdarzeniem spożywała z nim alkohol

- wyjaśniała szefowa Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej.

Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej skierowała akt oskarżenia przeciwko 55-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego. Oskarżony miał zmusić kobietę do stosunku. 

W maju tego roku Sąd Rejonowy w Kolbuszowej po przeprowadzeniu postępowania skazał oskarżonego za zarzucane mu przestępstwo na karę dwóch lat i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności. Orzekł również od oskarżonego na rzecz pokrzywdzonej, tytułem zadośćuczynienia, kwotę 2 tys. zł. Oskarżony odwołał się od wyroku do Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie. (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy