Reklama

DANTEJSKIE SCENY! Znęcał się nad swoją rodziną. Groził im pozbawieniem życia!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

DANTEJSKIE SCENY! Znęcał się nad swoją rodziną. Groził im pozbawieniem życia!  - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Łańcuccy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie stosowania przemocy fizycznej i gróźb pozbawienia życia wobec członków rodziny 43-letniego mężczyzny z gminy Czarna.

W minioną sobotę 11 września policjanci z Łańcuta zostali poinformowani o awanturze domowej, do której doszło w jednej z miejscowości, w gminie Czarna. Ze zgłoszenia wynikało, że pijany mężczyzna wszczął awanturę i znęca się nad członkami swojej rodziny.  

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Jak ustalili, pijany 43-latek, po raz kolejny groził pozbawieniem życia oraz stosował przemoc fizyczną wobec najbliższej rodziny.

Nie było to jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się 43-latek. Mężczyzna złamał także sądowy zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania. 43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny.

Decyzją sądu 43-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy