Reklama

Ciężko pobił niemieckich policjantów. Był poszukiwany w całej Europie. Wpadł w Tarnobrzegu!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Ciężko pobił niemieckich policjantów. Był poszukiwany w całej Europie. Wpadł w Tarnobrzegu! - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Tarnobrzescy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 22-latka. Niemiecki wymiar sprawiedliwości wydał za mężczyzną Europejski Nakaz Aresztowania za ciężkie uszkodzenie ciała, pobicie oraz znieważenie i naruszenie nietykalności niemieckich policjantów. Wpadł w ręce funkcjonariuszy, na jednej z tarnobrzeskich ulic.

Policjanci z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, poszukiwali 22-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Niemiecki wymiar sprawiedliwości wystawił za mężczyzną Europejski Nakaz Aresztowania, w związku z naruszeniem prawa, którego dopuścił się na terenie tego kraju, w 2019 roku.

CZYTAJ TAKŻE:

Mieszkaniec Tarnobrzega popełnił szereg przestępstw, podejrzany jest m.in. o ciężkie uszkodzenie ciała, pobicie oraz znieważenie i naruszenie nietykalności niemieckich policjantów.

Z informacji, jakie posiadali tarnobrzescy policjanci wynikało, że 22-latek przebywał poza granicami naszego kraju. W związku z tym funkcjonariusze szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania.

W minioną sobotę 11 września, przed godziną 16, kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, kiedy szedł chodnikiem, na jednym z tarnobrzeskich osiedli. Był bardzo zaskoczony widokiem policjantów. Mężczyzna trafił do aresztu.

Teraz sąd podejmie decyzję co do dalszego losu 22-latka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy