Reklama

Nocne Teatralia Strachy uruchamiają konsultacje, korepetycje i kursy online

Opublikowano:
Autor:

Nocne Teatralia Strachy uruchamiają konsultacje, korepetycje i kursy online - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Historia Nocne Teatralia Strachy - Festiwal Sztuk Alternatywnych w związku z pandemią wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom ludzi. Uruchomione zostaną konsultacje, kursy i korepetycje online.

- Kochani, w związku z sytuacją panującą na świecie, w dobie pandemii wychodzimy Wam naprzeciw, oferując to, co potrafimy najlepiej w formie on-line. Przygotowaliśmy darmowe konsultacje logopedyczne, neurologiczne i dietetyczne, a także korepetycje z języka angielskiego, chemii i języka polskiego, mini-kurs wprowadzający w dziedzinę tworzenia aplikacji webowych oraz analizę fotografii z propozycją cyfrowej korekty.

- piszą na swoim Facebooku organizatorzy Nocnych Teatraliów Strachy i dodają:

- Cały czas zastanawiamy się, w jakiej formie odbędą się tegoroczne Nocne Teatralia Strachy – Festiwal Sztuk Alternatywnych. Czynimy przygotowania na różne, przyszłe okoliczności oraz analizujemy możliwość przeniesienia części wydarzeń programowych do sieci. Niestety pandemia dotknęła nasz festiwal także pod względem finansowym, znacznie uszczuplając środki, które pozyskiwaliśmy w formie dotacji, grantów. Jednak nie poddajemy się, walczymy dalej – tworzymy i szykujemy dla Was kolejną edycję festiwalu, będąc pełni nadziei, że uda nam się z Wami spotkać we wrześniu. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszego stowarzyszenia, w formie wpłaty, na rzecz realizacji tegorocznej, 13. edycji Festiwalu Nocne Teatralia Strachy. Możecie jej dokonać, klikając w formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej www.nocneteatralia.pl. Każda złotówka się liczy i za każdą będziemy bardzo wdzięczni!

Poniżej przedstawiamy szerszy opis atrakcji (BEZPŁATNYCH), które dla Was przygotowali:

KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE
Prowadząca: mgr Dagmara Bogacz, neurologopeda
Nigdy nie byłeś/byłaś u logopedy, a masz wątpliwości co do swojej wymowy? Twoje dziecko nie mówi, mówi niewyraźnie lub wykazuje problemy z komunikacją? Jesteś osobą dorosłą, a masz trudności z mową? Chciałbyś/chciałabyś o coś zapytać z zakresu logopedii/neurologopedii? Możesz śmiało skorzystać z konsultacji, którą Ci proponuję!
KIEDY?: środy, piątki i soboty, w godzinach 17:00 - 18:00.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE
Prowadzący: lek. Paweł Wrona, neurolog w trakcie specjalizacji
W skład konsultacji wchodzą: omówienie aktualnych dolegliwości zgłaszanych przez Pacjenta, z udzieleniem porady lekarskiej w postaci zaleceń oraz możliwością wypisania e-recepty i e-zwolnienia. Ponadto: omówienie wyników badań, przedłużenie leków zażywanych przez Pacjenta na stałe w formie e-recepty. Nie zwlekaj, skonsultuj się!
KIEDY?: poniedziałki, środy, soboty, w godzinach 19:00 - 20:00.

KONSULTACJE DIETETYCZNE
Prowadząca: mgr inż. Karolina Mięsowicz, dietetyk
Oferta ta skierowana jest do osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie poprzez wprowadzenie prawidłowej rehabilitacji żywieniowej. Jeżeli interesuje Cię zdrowy tryb życia, chcesz zmienić swoje podejście do jedzenia i zadbać o swój „talerz”, zmagasz się z chorobami dieto zależnymi lub po prostu chcesz porozmawiać z dietetykiem o prawidłowych nawykach żywieniowych – te konsultacje są dla Ciebie. Gwarantuję miłą i przyjazną atmosferę, zrozumienie, indywidualne podejście i godzinną rozmowę dotyczącą interesujących Cię tematów dietetycznych. Chodź i razem ze mną zadbaj o siebie!
KIEDY?: każdy poniedziałek, w godzinach 17:00 - 19:00.

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO
Prowadząca: Małgorzata Prajsner, studentka filologii polskiej UJ
Korepetycje z języka polskiego z zakresu literatury oraz języka. Spotkania będą odbywać się indywidualnie, w formie wideorozmowy. Jeżeli jesteś uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej, nie czekaj! Zapraszamy do wspólnych rozważań nad problemami poezji, prozy oraz pracy z zadaniami związanymi z gramatyką, interpunkcją, składnią.
KIEDY?: każdy wtorek i czwartek.

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Prowadząca: mgr Alicja Moskal
Konwersacje z języka angielskiego! Oferta ta skierowana jest do wszystkich osób, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności z języka angielskiego mówionego na poziomie A1-B2. Jeżeli uczysz się języka, ale masz problemy ze swobodnym wypowiadaniem się, pragniesz przećwiczyć dialogi, ale nie masz z kim, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Temat rozmowy może zależeć od Ciebie bądź zostanie wybrany przez prowadzącego, po wcześniejszym ustaleniu. Czas trwania: 60 minut. Praktyka języka w przyjaznej atmosferze. Let's speak!
KIEDY?: każdy poniedziałek i wtorek.

KOREPETYCJE Z CHEMII
Prowadzący: Krystian Zajdel, student analityki medycznej WUM
Każdy dobrze wie, że nauka przedmiotów ścisłych nie należy do łatwych, a szczególnie gdy trzeba zmierzyć się całkowicie samemu z danym tematem. Dlatego jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej, masz problem z chemią, nie potrafisz zrobić zadania wyznaczonego zdalnie przez nauczyciela albo najzwyczajniej potrzebujesz "przetłumaczenia" danego materiału na prosty i zrozumiały język, to zapraszam Cię na darmową pomoc chemiczną online lub telefonicznie!
KIEDY?: każdy wtorek i środa.

Jak się zgłosić na konsultacje i korepetycje z naszymi specjalistami?
Wyślij do nas e-mail na adres [email protected], wpisując w tytule nazwę konsultacji/korepetycji, a w treści podaj swój numer telefonu, imię i nazwisko oraz opisz pokrótce, czego miałyby dotyczyć konsultacje/korepetycje, bądź zadzwoń po numer telefonu 731 697 976 (w godzinach 10:00 – 18:00).

Nasze kursy internetowe:
1. Mini-kurs wprowadzający w tworzenie aplikacji webowych z użyciem biblioteki React.js.
Prowadzący: inż. Olaf Byrdy, programista
Podczas kursu wspólnie napiszemy wszystkim znaną grę w kółko i krzyżyk oraz nauczymy się, jak uatrakcyjnić jej wygląd przy użyciu arkuszy stylów CSS. Całkowicie od podstaw, nie jest potrzebna żadna wiedza w tym temacie.
POZIOM UCZESTNIKÓW: nowicjusz, nie jest wymagana żadna wiedza.
FORMA: nagrania video umieszczane będą cyklicznie na naszym fanpage'u Facebook.

2. Analiza fotografii z propozycją cyfrowej korekty.
Prowadząca: Nina Przybylska, fotografka
Fotografujesz amatorsko? Chcesz się dowiedzieć co możesz zrobić lepiej by Twoje fotografie bardziej cieszyły oko oglądających? Jak możesz je poddać cyfrowej obróbce? Jesteśmy po to by Ci pomóc!
POZIOM UCZESTNIKÓW: nowicjusz, nie jest wymagana żadna wiedza.
FORMA: konsultacje w postaci opinii i wskazówek przesyłanych e-mailem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE