Reklama

Jak zbudować autorytet lidera? Prelekcja Benedykta Ożoga na Kubku Biznesu [FOTO]

Opublikowano: śr, 12 lut 2020 09:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kategoria Trzecie śniadanie Kubka Biznesu za nami. Networking w Mielcu ma się dobrze - zgromadził prawie 30 przedsiębiorców.

Kubek Biznesu po raz trzeci po rocznej przerwie zorganizował śniadanie networkingowe w Mielcu. Spotkanie miało miejsce we wtorek, 11 lutego i zgromadziło prawie 30 przedsiębiorców i przedstawicieli różnych firm czy instytucji. 

O śniadaniach Kubka Biznesu pisaliśmy już wielokrotnie, zobacz:

Prelegentem tej edycji był Benedykt Ożóg - właściciel firmy Zarządzający.pl, który zawodowo zajmuje się doradzaniem przedsiębiorcom, jak zbudować zespół liderów czy jak samemu stać się liderem. Tematem prelekcji było właśnie budowanie autorytetu lidera. Benedykt Ożóg przedstawił, jak zmieniło się zarządzanie na przestrzeni lat oraz jakie są najważniejsze aspekty w byciu liderem.

Kubek Biznesu, jak zwykle zgromadził przedstawicieli przeróżnych branż. Pojawiały się nowe twarzy, przybywali stali goście, a także wrócili ci, którzy przed roczną przerwą aktywnie uczestniczyli w budowaniu fundacji Kubka Biznesu. Śniadanie zgromadziło uczestników z Mielca, Rzeszowa, Tarnobrzega, Połańca i Nowej Dęby

W lutowej edycji - co jest już tradycją Kubka Biznesu, swoją firmę zaprezentował jeden z uczestników spotkania. Był to Jerzy Mryczko, który specjalizuje się w fotowoltaice. Przedstawił ofertę firmy Hymon oraz korzyści płynące z montowania paneli słonecznych w naszych domach czy firmach.

Lutowa edycja jako miejsce swoich spotkań, ponownie obrała Hotel Polski. Wśród twarzy, które pojawiły się na networkingowym śniadaniu, byli m.in. Leszek Maksoń, prezes Fundacji Kubka Biznesu, Mariusz Chmielowiec - właściciel firmy McDesign, zasiadający dawniej w zarządzie Kubka, Bogdan Rojkowicz - prezes Korso i dyrektor Hotelu Polskiego, Grzegorz Darłak - dyrektor wydawniczy Korso, a także dziekan Państwowej Wyższej Szkoły w Tarnobrzegu - dr Aleksander Kasprzyk.

Śniadania Kubka Biznesu powrócą w marcu. Wtedy to prelekcja będzie poświęcona zagadnieniom HR oraz błędów, jakie popełniają przedsiębiorcy przy rekrutacji pracowników

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.