Reklama

W sierpniu zrobiło się biało jak zimą! Sprawdzaj pogodę na bieżąco [ZDJĘCIA, MAPY ONLINE]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Ekologia i przyroda Za nami kilka zimnych dni. Jakie było zaskoczenie w miejscowości Brzostek w powiecie dębickim kiedy nagle zrobiło się... biało. Sprawdź pogodę na poniedziałek.

W piątek, 27 sierpnia, w godzinach popołudniowych przez Brzostek (powiat dębicki) przetoczyła się burza i miało miejsce gradobicie. Na ulicach zrobiło się momentalnie biało. Wszystko wygląda tak jakby spadł śnieg!

CZYTAJ TAKŻE:

Jaka aura towarzyszyć będzie nam w poniedziałek, 30 sierpnia? Nie mamy dobrych wiadomości. Pamiętajmy o parasolu i nieco cieplejszych ubraniach. Czeka nas ulewny deszcz - niemal przez cały dzień. Temperatura powietrza ma wynosić od 13 stopni Celsjusza do 16 stopni Celsjusza.

Gdzie jest najchłodniej, a gdzie najcieplej? Poniżej mapa:

 

Mapa obrazująca aktualny rodzaj opadów. Obszary niebieskie - deszcz, fioletowe - deszcz marznący, czarne i brązowe - deszcz lodowy, białe - śnieg, zielone - śnieg wilgotny, żółte - deszcz ze śniegiem, ciemnoszare - brak opadów. Można odtworzyć animację z ostatnich 12 godzin. Aby odświeżyć mapę, należy wcisnąć na klawiaturze przycisk F5 (aktualizacja co 10 minut).

 

Poniżej mapa obrazująca aktualny stan zachmurzenia. Obszary ciemnożółte - bezchmurnie, ciemnoszare - zachmurzenie małe, jasnoszare - zachmurzenie umiarkowane i duże, odcienie zielonego - opady. Można odtworzyć animację. Aby odświeżyć mapę, należy wcisnąć na klawiaturze przycisk F5 (aktualizacja co 5 minut).

 

Mapa - opady deszczu, burze:

 

Mapa obrazująca aktualny kierunek i porywy wiatru. Obszary zielone - umiarkowany wiatr, żółte - umiarkowany, pomarańczowe - silny, czerwone i różowe - bardzo silny, fioletowe - wichura. Można odtworzyć animację. Aby odświeżyć mapę, należy wcisnąć na klawiaturze przycisk F5 (aktualizacja co 5 minut).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy