Reklama

"Policz ile mamy. Licz głowy" - mówi myśliwy do dziecka [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Screen oko.press

"Policz ile mamy. Licz głowy" - mówi myśliwy do dziecka [WIDEO] - Zdjęcie główne

Scena z polowania | foto Screen oko.press

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Ekologia i przyroda Stawy Grębów w pobliżu Tarnobrzega i polowanie na ptaki. Reportaż Roberta Kowalskiego z oko.press wzburzył internautów. Grupa mężczyzn spożywa alkohol, a obok małe dziecko liczy zabite zwierzaki. Wszystkie zarzuty są jednak o wiele bardziej poważne.

Kilkuminutowy film na YouTube został opublikowany przez portal oko.press i od razu wywołał spore kontrowersje.

CZYTAJ TAKŻE:

Członek zarządu koła łowieckiego krąży z butelką i nalewa kolegom. Na polowaniu jest kilkuletni chłopiec, z ojcem, radnym w okolicznej gminie. W pewnym momencie mówi do syna: "Policz ile mamy. Licz głowy". Oprócz tego słyszymy rozmowę o głosowaniu przeciw ideologii LGBT i wstawki o polowaniu.

"Ja żem wpadł w taki szał, że ku*wa jedna paczka nawet żem jednej kaczki nie trafił" - mówi jeden z myśliwych.

"Dobra, pod tą kaczkę jedną, ale tak dosłownie na smaczka, bo autem jestem, ale dopiero wieczorem będę jechał - komentuje uczestnik polowania i pije alkohol.

Wszystkiemu przygląda się Robert Bąk - Łowczy Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego i prezes koła, które zorganizowało zbiorowe polowanie na ptaki. Kolejnym z bohaterów filmiku jest Mirosław Motyka, skarbnik Koła Łowieckiego "Leśnik" w Tarnobrzegu. Cytaty to jedno, ale dowiedzieliśmy się, że organizacje zwalczające polowania składają przeciwko myśliwym z Tarnobrzega doniesienie do prokuratury. Jakie mają zarzuty? Łamanie ustawy o ochronie przyrody, polowanie w obecności dziecka i noszenie broni po spożyciu alkoholu.

Do sprawy będziemy wracać.

ZOBACZCIE WSZYSTKO NA FILMIE:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy