Reklama

Mielecki Kubek Biznesu zagościł w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Biznes i gospodarka To kolejny już raz, kiedy to Mielecki Kubek Biznesu pojawił się w siedzibie Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu, a pierwszy po wakacyjnej przerwie.

W trakcie spotkania każdy z zaproszonych gości miał możliwość  skierować słowa do młodzieży studenckiej i zaproszonych uczniów z technikum, którzy chcieliby rozpocząć drogę kariery i biznesu. Pojawił się temat komunikacji, wizerunku, problemów napotkanych z rozpoczynaniem własnej działalności. Analiza plusów i minusów, lecz w znaczącej części przeważały plusy.

Jak mówiła Agata Pierścieniak: - Komunikacja w biznesie to podstawa, od której należy zacząć, każde problemy w pierwszym stopniu będę wynikały ze złej komunikacji i niezrozumienia stron lub tematu.

Panel biznesowy dał możliwość wypowiedzi również najmłodszym, którzy z dużym zaangażowaniem śledzili słowa wypowiadane przez bardziej doświadczonych w tym kierunku. Prezes Fundacji Kubka Biznesu Leszek Maksoń otrzymał wielkie podziękowania za organizacje takich spotkań przybliżających realne strony biznesu.

- Z ogromną uwagą i satysfakcją spoglądam na młode osoby, które chcą wkroczyć w ten świat biznesu, w którym my już  jesteśmy. Mają obawy a my z radością, służąc doświadczeniem i słowem możemy je rozwiewać - powiedział Maksoń.

Dziekan uczelni Aleksander Kasprzyk zapewnił zainteresowaną młodzież o kolejnych spotkaniach tego typu, aby dzięki takim formom informacji zdobyli jak największą wiedzę  w tematach ich interesujących.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy